AUTOPROFI, s.r.o. - ČESKÉ BUDĚJOVICE
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


 

 

Interiér a materiály

Sedadla s perfektní oporou

Sedadla byla vyvinuta s maximálním zaměřením na komfort a pohodlí. Sedadla jsou čalouněna kvalitními materiály s výrazným prošíváním. Všechny povrchy tvoří vhodně zvolené a mimořádně odolné materiály, ideální pro každodenní používání.

 

 

Variabilita interiéru

Nastavitelná sedadla a zavazadlový prostor

Pro maximální pohodlí lze obě přední sedadla nastavovat v šesti směrech. Potřebujete-li více místa pro zavazadla, opěradlo zadního sedadla snadno sklopíte dolů. S ohledem na všestranné využití při převážení neforemného nákladu je opěradlo zadního sedadla rozdělené v poměru 60:40.

 

 

DIGITÁLNÍ PALUBNÍ DESKA

Nastavitelný digitální přístrojový štít

Digitální přístrojový štít disponuje nastavitelnou obrazovkou s možností měnit zobrazení přesně podle vašich představ.

 

 

 

VYSPĚLÝ INFOTAINMENT

 

Systém SDA (Smartphone-link Display Audio)

Vaše oblíbené aplikace na 9,3" obrazovce

SDA je systém palubního infotainmentu uprostřed palubní desky vozidla. Podporuje bezdrátové zrcadlení chytrých telefonů prostřednictvím technologie Apple CarPlay® nebo Android Auto™.

Připojte snadno váš chytrý telefon a užívejte si na displeji nového COLTu vaše oblíbené aplikace, které tak budete mít vždy po ruce.

 

 

10" digitální přístrojový štít

Přehledné detaily navigace přímo v přístrojovém štítu

Přístrojový panel s přehlednou grafikou – a výborným výhledem skrz věnec volantu zobrazuje zjednodušené grafické zobrazení vozovky včetně rychlostních omezení společně se všemi ukazateli, hodnotami a důležitými jízdními údaji.

 

 

Prémiový audiosystém BOSE®

Fresh Air Subwoofer pro bohatší zvuk

Prémiový audiosystém Bose® zahrnuje devět reproduktorů včetně konstrukce ozvučení FAS (Fresh Air Subwoofer). U této patentované technologie je subwoofer uložen v zavazadlovém prostoru. Je propojen s exteriérem, čímž odpadá potřeba velkých uzavřených basových reproduktorů. Zprostředkuje hluboké basy, kterými jsou systémy Bose® proslulé, bez nutnosti obětovat místo v zavazadelníku.

 

 

 

 

Vyhřívaná sedadla

Nová úroveň pohodlí

Za chladných dnů není nic příjemnějšího než vyhřáté sedadlo. Pro maximální pohodlí se vyhřívání obou předních sedadel ovládá samostatně. Stačí stisknout příslušné tlačítko a za okamžik je sedadlo vyhřáté.

 

 

Vyhřívaný volant

Drobné detaily vám vykouzlí úsměv na tváři

Pouhým stisknutím tlačítka snadno zahřejte volant za chladných dnů.

 

 

Systém bezklíčového ovládání [KOS]

Drobné detaily vám zpříjemní každou cestu

Zapnete-li funkci Hands Free, zcela nový COLT se bude automaticky odemykat vždy, když rozpozná klíč ve vzdálenosti 1 metr od vozidla. Pokud tuto zónu opustíte, vozidlo se samo zamkne.

 

 

Chytře řešené odkládací prostory

Více chytrých řešení pro vaše pohodlí

Zcela nový COLT je vždy připraven nabídnout více místa – od zdvojeného držáku nápojů mezi předními sedadly až po další úložný prostor pod loketní opěrkou. Kapsy ve dveřích pojmou 1,5litrové lahve a odkládací schránka na straně spolujezdce má úctyhodný objem 8 litrů.

 

 

Jízdní režimy

Jízdní režimy Multi-sense pro ještě lepší jízdní zážitek

Většinu z nastavení svého zcela nového COLTu přizpůsobíte přes obrazovku palubního infotainmentu SDA uprostřed přístrojové desky. Na výběr jsou tři jízdní režimy: ECO, SPORT a MY-SENSE. K doladění podle potřeby je možné změnit režim řízení a nastavit ambientní osvětlení. Taktéž si můžete přizpůsobit grafiku přístrojového štítu.

 

 

 

Zcela nový COLT

Chcete se dozvědět více o špičkových technologiích nového COLTu? Přejděte do sekce Bezpečnost.