AUTOPROFI, s.r.o. - ČESKÉ BUDĚJOVICE
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


AUTOPROFI, s.r.o.

Firma AUTOPROFI, s.r.o. je v současné době největším značkovým autorizovaným prodejcem a servisem značky MITSUBISHI v jižních Čechách a zároveň nezávislý prodejce a opravce HYUNDAI. Byla založena v květnu 1992 v Českých Budějovicích za účelem prodeje vozů Hyundai a poté co převzala ještě prodej a servis Mitsubishi (dceřiná firma Autocentrum Budějovice)  tedy úspěšně působí na automobilovém trhu již přes 22 let jako prodejce a servis vozidel různých značek.

Od doby svého vzniku si firma získala velmi dobré jméno a mnoho spokojených zákazníků a obchodních partnerů nejen v jižních Čechách, ale i po celé republice především díky kvalitě poskytovaných služeb. Stále patří mezi nejvýznamnější prodejce automobilů v jižních Čechách. V současné době se celá firma nachází v modernizovaných prostorách na Husově ul. 1420 v Českých Budějovicích (vedle areálu Výstaviště České Budějovice).

Zajišťujeme pro všechny naše zákazníky prodej a servis vozů, zprostředkování leasingu či úvěru, sjednání výhodného pojištění, přihlášení vozidla, výkup vozů všech značek na autobazar (protiúčet) nebo na komisní prodej. Dále záruční a pozáruční servis vozů, likvidace pojistných událostí, prodej originálního příslušenství a náhradních dílů, klempířské a lakýrnické práce, měření emisí a STK, odtahovou službu, montáž LPG + veškerý servis vozidel s LPG, ruční mytí vozů a čištění interiérů.

Maximální 5hvězdičkové ocenění za zákaznickou spokojenost

Dbáme na to, aby zákazníci byli s našimi službami maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jako ocenění naší snahy jsme v roce 2023 získali maximální pětihvězdičkové hodnocení za zákaznickou spokojenost od evropského zastoupení Mitsubishi Motors Europe.

Diplom - zákaznická spokojenost