AUTOPROFI, s.r.o. - ČESKÉ BUDĚJOVICE
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Kompatibilita mobilních telefonů

Mitsubishi Motors svoje modely vybavuje vyspělými audiosystémy, které umožňují propojení s mobilními telefony. I přes neustálé technické zdokonalování nelze vždy zajistit 100% kompatibilitu se všemi telefony, které jsou dostupné na trhu. Níže proto naleznete informace o tom, se kterými mobilními telefony jednotlivé audiosystémy Mitsubishi spolupracují a které funkce jsou podporovány.

Smartphone Link Display Audio (SDA)

Smartphone Link Display Audio (SDA)

Smartphone Link Display Audio (SDA)  je zcela nový audiosystém podporující komunikaci s mobilními telefony prostřednictvím moderních aplikací Android Auto™ a Apple CarPlay™. Tyto aplikace umožňují zobrazení obsahu mobilního telefonu a jeho ovládání přímo na displeji audiosystému, např. navigace nebo hudebního přehrávače.


Na tomto odkazu najdete seznam mobilních telefonů, které jsou kompatibilní s audiosystémem SDA ve vašem vozidle. (Stránka je v anglickém jazyce).

Hands Free System / Link System

Hands Free System / Link System

Hands Free Systém, který je plně integrován do audiosystému či navigace vašeho vozidla, umožňuje ovládat mobilní telefon a hudební přehrávač, aniž byste museli sundávat ruce z volantu. Ovládání je možné hlasem nebo prostřednictvím tlačítek na volantu.

 

Na tomto odkazu najdete seznam mobilních telefonů, které jsou kompatibilní s Hands Free Systémem ve vašem vozidle. (Stránka je v anglickém jazyce).