AUTOPROFI, s.r.o. - ČESKÉ BUDĚJOVICE
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

JUDr. Lubomír Minařík, advokát, Olomouc

JUDr. Lubomír MinaříkJak dlouho vlastním Outlander?
Vozidlo Outlander  vlastním jeden rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Rozhodl jsem se ho koupit po vyzkoušení několika značek a tento vůz mi nejvíce vyhovoval. Zejména co do užitných vlastností a požadavku na vozidlo s velkým úložným prostorem. Důležitou roli hrála i spotřeba a jízdní vlastnosti vozidla.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Jsem maximálně spokojen. Vozidlo splňuje mé nároky a požadavky.

Jak vůz využívám?
Vozidlo využívám takřka denně. Jedná se o velice spolehlivý vůz.