AUTOPROFI, s.r.o. - ČB
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - Technologie

NAPROSTO TICHÁ JÍZDA S PLYNULOU ODEZVOU

Mitsubishi Outlander PHEV evokuje pocity poklidného a uvolněného plachtění těsně nad povrchem vozovky – na čemž má podíl i mohutný točivý moment a mimořádná stabilita systému pohonu Twin Motor s dvojicí elektromotorů 4WD a S-AWC.

 

 

Pokroková soustava pohonu Plug-in Hybrid EV je pozoruhodně ekologická. Vychutnejte si nulovou spotřebu paliva, naprosté ticho uvnitř vozu a nulové emise CO2 při jízdě na elektřinu.


UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE POHONU PHEV

Dvojice elektromotorů a vysoce úsporný spalovací motor přizpůsobují výkon vozidla Vašemu jízdnímu stylu. Vpředu se nachází spalovací benzínový motor s objemem 2,0l a výkonem 89 kW, dále přední elektromotor s výkonem 60 kW (137 Nm), měničem napětí a generátorem. Zadní elektromotor s výkonem 60 kW (195 Nm) a měničem napětí se nachází pod podlahou, aby nenarušoval zavazadlový prostor. Permanentní elektrický pohon 4 kol je řešen pomocí dvojice elektromotorů, kde každý elektromotor nezávisle pohání svou vlastní nápravu.

Běžné dobíjení

Rychlé dobíjení

Ukazatel využití energie

Skóre ECO jízdy

Ukazatel toku energie

Tlačítko EV

SYSTÉM POHONU TWIN MOTOR 4WD S S-AWC

Přední a zadní elektrický pohon v kombinaci s unikátním systémem pohonu všech kol podporuje komfort a bezpečnost za jakýchkoliv jízdních podmínek. Optimální kombinace řízení stability a kontroly trakce ASC s elektronicky řízenými motory a aktivním diferenciálem přenosu točivého momentu AYC vyniká vysokou přesností. Výhodou přirozené schopnosti elektromotorů je okamžitě dodat maximální točivý moment. K dispozici je také funkce 4WD LOCK, která v případě zhoršených jízdních podmínek simuluje uzamknutí mezinápravového diferenciálu. Mitsubishi Outlander PHEV nabízí 3 jízdní režimy, které se aktivují automaticky v závoslosti na aktuálních jídních podmínkách: Čistě elektrický režim nabízí elektrickou jízdu jako elektromobil s pohonem všech kol a dvěma elektromotory. Sériový hybridní režim nabízí pohon všech kol párovými elektromotory, které podporuje generátor. Paralelní hybridní režim využívá maximální výkon všech svých pohonných zdrojů, kdy benzínový motor pohání přední kola přes spojku a pár elektromotorů jej plynule doplňuje vpředu i vzadu.

Systém pohonu TWIN MOTOR 4WD

Systém S-AWC (Super all wheel control)

Tlačítko S-AWC 4WD

Pasivní bezpečnost

V případě nehody chrání cestující sedm airbagů schopných pohlcovat nárazové síly. Soustava zahrnuje čelní, boční a hlavové airbagy a kolenní airbag řidiče. Přední sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy s předpínači a omezovači zátěže, které lépe fixují tělo při nárazu a současně chrání posádku v případě nehody před nadměrným tahem bezpečnostního pásu.

7 airbagů

Konstrukce karoserie RISE

Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním

INTELIGENTNÍ SYSTÉMY PŘISPÍVAJÍ K BEZPEČNĚJŠÍ JÍZDĚ

Vyspělé bezpečnostní technologie přispívají k bezpečnější, jistější jízdě – na cestách, při parkování, ve dne i v noci. Mezi tyto technologie patří např. inteligentní senzory, které sledují okolí vozidla a upozorňují Vás na hrozící nebezpečí, aktivní bezpečnostní asistenční systémy nebo řada prvků pasivní bezpečnosti. Díky nim je Mitsubishi Outlander po všech stránkách mimořádně bezpečným vozidlem.

Systém sledování mrtvého úhlu - BSW

Systém předcházení a zmírňování následků čelní kolize - FCM

Systém podpory udržování jízdního pruhu - LDW

Adaptivní tempomat – ACC

Systém sledování dopravní situace za vozidlem – RCTA

Automatická dálková světla

Komfort

Požitek z kultivované jízdy v novém Outlanderu PHEV je ještě příjemnější díky dokonalému odhlučnění interiéru a řadě prvků, které Vám zpříjemní každodenní cestování. Inteligentní systém bezklíčového ovládání centrálního zamykání Vám umožní prostřednictvím tlačítek na vnějších klikách předních a pátých dveří zamknout či odemknout vozidlo pouhým stiskem. Elektrická parkovací brzda Vám umožní snadno zabrzdit či odbrzdit vozidlo prostřednictvím stylového spínače na středové konzole. Vyhřívané přední sklo a vyhřívaný volant Vám zpříjemní cestování za chladných dnů.

Rockford fosgate® premium sound system

USB vstup a 12V elektrický výstup

Bluetooth® Hands-free na multifunkčním volantu

Automatická dvouzónová klimatizace

Vyhřívané přední sklo

2DIN audiosystém s dotykovým displejem