AUTOPROFI, s.r.o. - ČESKÉ BUDĚJOVICE
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI L200 - Design

Dynamic Shield

Nepřehlédnutelný charakter nové L200 definují ostré křivky doprovázené odvážnými rysy. Karoserie je charakteristická masivní a dynamickou čelní partií, která je robustní, ale současně i stylová. Představujeme terénní pick-up, který je navržený pro každou situaci.

 

Spojením dynamických tvarů a vysoce kvalitní povrchové úpravy nové L200 vznikl interiér nabízející pohodlí i potěšení z jízdy. Součástí prakticky tvarovaného středového panelu a navazující konzole je barevný multifunkční LCD displej v kombinaci s přehledným a praktickým uspořádáním, které dokonale přísluší zaměření vozidla.


Exteriér

Nová L200 6. generace se chlubí zbrusu novou karoserií v přední i zadní části kabiny, ale současně si zachovává typické rysy Mitsubishi, jako je okenní čára, zaoblený přechod mezi kabinou a ložnou plochou nebo robustní horizontální charakteristické křivky, které podtrhují vzezření karoserie jako celku. Bez ohledu na robustní vzhled věnovali designéři nemalé úsilí také vylepšení aerodynamiky L200, o čemž vypovídá např.: nový spoiler v prostoru mezi kabinou a ložnou plochou pro hladší proudění vzduchu a snížení aerodynamického hluku nebo nový design vnějších zpětných zrcátek.

LED světla pro denní svícení

Disk z lehkých slitin 18"

Prostorná ložná plocha

Zadní kombinovaná LED světla

Boční stupačky

Zadní parkovací kamera

Interiér

U nové L200 evoluce designu pokračuje uvnitř vozu vylepšenou robustností i praktičností, což podtrhuje filozofie „Beyond Tough“. Dynamicky řešený kokpit nyní díky výraznému oboustrannému orámování středového panelu a dekorům výdechů ventilace nebo hranatému metalickému panelu kolem kulisy řazení působí ještě moderněji a robustněji. Z měkkého čalounění a detailů prošívání na konzole, loketních opěrkách a parkovací brzdě cítíme pohodlí, kvalitu a důraz na každý detail, typický pro značku Mitsubishi.

Výrazné orámování středového panelu s dokonalým začleněním vertikálních a horizontálních prvků pro dosažení konzistentního vzhledu, vylepšení vzhledu kontrastními měkkými výplněmi na středovém panelu, kolenních opěrkách, loketní opěrce mezi předními sedadly, ve výplních dveří a na páce parkovací brzdy, propracovanější design nových přístrojů s vyšším kontrastem zobrazení, promyšlená grafika, středový LCD displej a mnoho dalších vylepšení.

Šestistupňová automatická převodovka s režimem sekvenčního řazení

Multifunkční volant s páčky řazení pod volantem

Přístrojová deska

Práce a volný čas

Nová L200 je postavena jako robustní vůz, připravený postavit se všem výzvám. Velkorysá ložná plocha pro náklad a vysoká odolnost jdou ruku v ruce s atraktivním vzhledem a prostorným i pohodlným interiérem, který bezpochyby ocení všichni pasažéři cestující ve voze. Nová L200 na řadě míst využívá strategicky rozmístěné zvukově izolační materiály a materiály pohlcující hluk i vibrace společně s tužším podvozkovým rámem, kabinou a ložnou plochou v zájmu tichého prostředí a pohodlí v kabině.

Kromě toho musí spolehlivě odolávat nepříznivým provozním podmínkám, kterým jsou pracovní pick‎u‑py tradičně vystaveny v nejrůznějších oblastech a situacích po celém světě, a proto konstruktéři věnovali pozornost otázkám degradace vlivem stárnutí, kterým se zde čelí nasazením antikorozní oceli v prostoru kabiny i ložné plochy, stejně tak jako účinným použitím těsnicích materiálů.

Nástavba hardtop s posuvnými bočními okny

Robustní ochranný kryt motoru a převodovky

Kryt ložné plochy

Tažné zařízení

Plastová vana s horní hranou

Systém pro uchycení nákladu

Originální příslušenství


Příslušenství Yakima